10 Mayıs 2019 Cuma

Erzurum Uydu, Çanak kurulum, Tv Montaj ve Anten Sistemleri Onarım Servisi

Erzurum uydu servisi hizmeti veren bir düzine firma bulabilirsiniz, fiyat olarak bizden daha uygun iş yapan servislerde bulabilirsiniz ancak bizi diğerlerinden ayıran önemli bir detay var.

Erzurum Uydu Anten ServisiErzurum Uydu Servislerinden Farkımız Nedir?

1- Garantili hizmet

Yaptığımız tüm çanak anten kurulum işlemlerini kaliteli malzemeler ile yapmaktayız, haliyle yaptığımız işe güvenimiz tam. Bu noktada müşterilerimizin de içi rahat olsun diye yaptığımız işe garanti veriyoruz.

1-1- Garanti Şartları : Biz çanak kurulum işlemini tamamladıktan sonra yaşayacağınız rüzgar kaynaklı herhangi bir yön kaymasında tarafımıza bilgi vermeniz halinde yapacağımız onarım işlemleri için herhangi bir ücret talebimiz olmayacaktır.

Dikkat! Lütfen kurulum sonrasında buz düşmesi, kablonun kopması veya herhangi bir dış etkenden kaynaklı sorun için ücretsiz onarım talep etmeyiniz.

2- Kaliteli Hizmet


Yaptığımız çanak kurulumu, tv montaj, uydu alıcısı satışı gibi tüm işlemlerde kullandığımız tüm materyaller 1. kalite materyallerdir.

3- Uzman Ekip 


Kurulum personellerimiz bu işi yıllardır yapmakta ve deneyimleri ile müşterilerimizden sürekli olumlu geri dönüşler almamızı sağlamaktadırlar. Evinize alacağınız insanları dikkatlice seçmekte olduğunuzun bilincindeyiz ve buna uygun personeller ile çalışmaktayız.

Erzurum Antenci Bilgi

Erzurum Antenci Elektronik Hizmetlerimiz


1- Çanak anten Kurulum : Siz oturup çayınızı yudumlarken biz tüm gerekli malzemeyi kapınıza kadar getirip kurulum işlemini en kaliteli şekilde yapıp, televizyonunuzu çalışır şekilde size teslim ederek hanenizden ayrılıyoruz.

2- Tv Montaj : Evinizde var televizyonunuzun duvara montajlanmasını istiyorsanız, yeni tv aldınız kurulum yaptırmak istiyorsanız veya taşındınız tv ve çanağınızın kurulumunu istiyorsanız doğru adresteniz.

3- Uydu Alıcısı Tamiri / Satışı : Uydu alıcınız arızalanmış olabilir veya yeni bir uydu alıcısı satın almak istiyor olabilirsiniz, Bu işlem için yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan bize ulaşmanız. Gerisini biz hallederiz.

Erzurum Antenci Fiyatları


Fiyatlarımız piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar değil ancak hizmetimiz piyasada bulabileceğiniz en iyi hizmettir. Bu bağlamda Erzurum'da bulabileceğiniz en iyi fiyat performans firmasıyız.

Erzurum Antenci İletişim


Telefon Numarası : 5424491208

Erzurum Antenci Çalışma Saatleri


09:00 - 20:00 Saatleri arasında bizi arayabilirsiniz. Hizmet saatlerimiz 09:00 - 19:00 Saatleri arasında geçerlidir. 19:00 dan sonra yapacağınız hizmet talepleriniz bir sonra ki güne ertelenecektir.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler


Erzurum Palandoken, Erzurum Yakutiye, Erzurum Aziziye başta olmak üzere Erzurum Merkez veya Merkeze yakın tüm bölgelere aynı gün içinde hizmetimiz vardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder